Březen 2012

Název článku nesmí být prázdný.

26. března 2012 v 18:09 | M. |  Koš
Jiný název článku mě nenapadlo ;D ;-* . Koukejte jako na tohle jo . . :D . .
To je dokonalý :O♥ ( Dneska deníček asi nebude ) .
( P.S. mám začít dělat grafiku ? Budu se učit :D ) .
Tak čus ;-*

My Diary 25.3.2012

25. března 2012 v 21:59 | M. |  Deníček

My Diary 25.3.2012 - Mám i druhý blog .

Ahoooj , rozhodla jsem se že budu psát zase normálně . Nebo ne , zkazila bych si "pověst" ( :D:D ) . Dneska sem si uklízela v pokoji , a našla jsem takové desky , kde sem si psala co přidám na blog , a všechny moje blogy . Polovina je smazaná , ale jeden sem ještě našla . Bylo tam přez 200 - 300 článků . Všechno sem to smazala , po jednom . Fuuu . To byla fuška ( :D ) . A blog je znovu obnoven)) . Odkaz na ten blog bude na konci článku . Dneska sem byla skoro celej den venku . Odpoledne sem jezdila na kole , s kámoškou . Pak jeli do bazénu , a pak sem k ní zase šla . Teda jela , a to na kolečkovej bruslích . Po dlouhý době jsem si na ně stoupla . Jelo se uplně krásně po tý ' hladký ( nový ) ' silnici . Aaa♥ )) . No , pak sem jela z velkého , docela dost velkého kopce , a upadla mi brzda ( :D :D :D ) . Tak mám ' mrtě ' odřenou ruku a nohu ( :D :D ) . No , trénovala jsem když D. byla v bazénu , ale tak . Po tý rovince je to sůper . Ale z kopce . To mi moc nejde no . Ale jakože jde , ale tohle byl fakt velkej kopec , spíš strmej nebo jak to mám napsat ( :D ) .
No , tak sem si celej víkend užila , a to venku . Je to lepší než sedět u ntb , ale jsem závislák ( :D ) .
Teď mi ségra udělala šok , sedim u ntb , mám zaplý písničky , a najednou mi začnou padat sluchátka , teda sundavat se , sem se uplně lekla sem se otočila , a zamnou ségra ( :D :D :D ) . Sem se jí tak lekla tyvole ( :D ) . Zejtra zase ta hnusná škola . Chce se mi leda tak za kámošema , učení nechcu . Vubec . Měla sem udělat na Výtvarku referát , se spolusedící . Neboli spolužačkou , počítám že ona se na to vysrala , a já taky . Takže se nějak vymluvíme no . Já na to uplně zapoměla , no nic . Teď to dělat nebudu , jí řeknu že sem to zapoměla doma ( :D ) .
Druhý blog: http://happy-agnes.blog.cz/ )) .
Tak já budu končit ;-*
ahoj)) .
Fuck School ! ^^

My Diary 24.3.2012

24. března 2012 v 19:19 | M. |  Deníček

My Diary 24.3.2012 - Tak rychle to všechno uteklo .

Ahooj , tenhle tejden utekl fakt rychle , píšu v neděli článek , ani se nenaděju , a už je sobota . V pondělí jsme byli v Praze , tudíž v divadle . Ejhle , koho sme nepotkali , ano ano . Potkali jsme Raega)♥ ( nebo jak se to píše :D:D ) . Teda né zrovna my . Já ho jen viděla , ale už sem tma nešla , protože sme pospíchali k učitelce , kde sme měli sraz . Ostatní maj podpis , nebo fotku . Svině ( :D ) . Pak týden utíkal , rychle . Dneska byl u nás karneval , byla jsem se tam s kámoškou podívat na prcky . Pak sem tam mezi hromadou dětí našla svýho bratránka , tak sem se snim vyřádila . Potom po tom karnevale jsme šli s D. ( s tou kámoškou ) každá domu , a dohodli jsme se na nějakej čas , v ten čas sem jela na kole k ní před barák , a jeli jsme na hrad . Tam jsme se houpali , dali si nanuka , a taaak . Pak sme jeli domu , a od tý doby sem jezdila na skate , už na něm docela umim . Trošku no . A půjdu ještě jezdit . Jinak v neděli 18.3.2012 se nám narodili štěňátka , jsem se ani nezmiňovala . Zl. Retríver )) . Jsou nádherný :-* . Hrozně sem si oblíbyla fenečku , moje princeznička :-* . Už je konečně krásně , a hrozný teplo . Jsem ráda :-* . Zejtra jim je tejden , zrovna teď jsem přišla od nich :-* hrála jsem si s těma úžasnýma prckama , teda jen sem je hladila , a tak . Ještě ani nekoukaj , ani nechoděj , těšim se až budou chodit a koukat . To bude zase něco ( :D . ) . Ale budou ňuňacky , ale až si je odvezou tak budu zas bulet . . ;( . . Už je asi 10 zájemců , možná víc . Mamka je v práci a přijede v 20:40 asi , tak se jí pak zeptám , jestli někdo jí volal , nebo psal na email , či mobil . Uvidíme . Tak já budu končit , nevim co psát , možná něco ještě přidám .
NEslibuju ;-*

My Diary 18.3.2012

18. března 2012 v 11:39 | M. |  Deníček

My Diary 18.3.2012 - Názor je jako zadek , každý má nějaký .

Ahoj , omlouvám se že jsem pár dní nic nepřidávala , ale tak škola , a né jen sedět u noťase , a psát články . Nevím zda se omlouvat , blog není povinností , to je pro mě jenom zábava . Myslíte že bych měla zkončit ? Asi bych to neudělala , litovala bych , a stejně bych se do měsíce vrátila . Takže kdyžtak jen pozastavení , nebo něco . Ale i to ne , vždycky když sem ve škole , tak přemýšlím co si asi za komentáře přečtu , pak přijdu domu , přečtu komentáře , a nestačím se divit , takový chvály skoro všude , jsem nemálo šťastná co jsem s blogem dokázala , jakej mám úspěch . Každej den jsem na blogu , ale nepřidávám no . Bože já jsem tak ráda , za to počasí , podívejte se z okna , tam je tak krásně , aaa . Sem tak ráda , je tam docela teplo jako , a já jsem ráda za to že je tam teplo . Je tam možná teplejš než tady doma , ve vnitř ( :D ) . V pátek ráno , jsem si zbalila věci k Bffce , a pak normálně škola , a pak sem byla u ní do soboty , a večer pro mě přijela mamka , už mi zase chybí , nějak sem si na ní hrozně moc zvykla , tak když sem u ní byla skoro celé prázdniny , a tak . Tak se nedivim ( :D ) . Dneska budu uklízet pokoj , pak budu asi venku , a pak kouknu na učení , ale zejtra nemáme tak důležité předměty , jen píšeme z češtiny , tak se na to musim podívat . Ale vůbec se mi nechce , mohly by být delší víkendy , jo . Jasně . Vím že to nejde , ale tak tehle školní rok utíká fakt rychle , tak ještě 3 ( a něco ) měsíce , a jsou prázdniny , že ? Jestli to vím dobře ( :D ) . Já se tak těšim ( :O ) . Konečně , ale tak jako každej rok , to uteče
' hroooooooooooooooooooooooooozně ' rychle . Achjo , škoda . Třeba já mám příbuzné ve švýcarsku/itálii , a tam mají prázdniny 3 měsíce , protože choděj do školy i v sobotu , myslim ? . Jo , asi jo . Achjo . Se maj ( :D ) .
Jo , tak já už nevim co psát , tak se mějte . Možná m o ž n á ! se ještě dneska ozvu , nic neslibuju !
Ahoj . . ♥
^^ štýl , originální ( :D♥ ) .

My Diary 13.3.2012

13. března 2012 v 18:59 | M. |  Deníček

My Diary 13.3.2012 - Nejšťastnější .

Ahooj, jak se máte? Já docela super , dneska se ani nic nestalo , skoro všechny dny jsou stejný , kdybych tu někde vynechala 'k' tak se omlouvám , ale maličko sem si ho urvala . Takže musim silou ho zmáčknout , ale já jsem zvyklá psát rychle, takže kdybych ho vynechala, tak mě omluvte . No , dneska nebude dlouhej deníček, jako vždy ( :D ) . Nějak nevím, co psát , protože poměrně jsou každé dny stejné . Tak co .
Protože každej den se skoro děje to stejné , a zas až to osobní tu nebudu uvádět , ani nevím proč . No teda vim . To si nechám pro sebe , dneska jsem se viděla s miláčkem . Teda vidim ho každé ráno , a odpoledne , já ho tak miluju, napsal pro mě básničku , dyž sem to četla , chtělo se mi buleet . Tak aspoň je vidět, že se milujem . Úžasňák muj .
Tak já budu končit , krátký to je no . Tak co . Omlouvám se jinak , že jsem nenapsala včera , jak mnozí víte , nešel blog , což mě totálně naštvalo . Ale tak co . Achjo .
Ahooj .
To chcu ^^ ( :D :-* )

Animace - i love . . ♥

11. března 2012 v 16:39 | M. |  Koš
To se mi líbí ! :D♥
Ahooj , dneska možná napíšu deníček , nevim nevim . Jinak zejtra do školy . Bože já vůbec nechci , achjo .
No , fakt . Achjo ( :D ) . Tak se zatim mějte , možná ještě dneska napíšu .
Čáu^^♥)

My Diary 8.3.2012

8. března 2012 v 15:59 | M. |  Deníček

My Diary 8.3.2012 - Slečna zadaná .

Ahooj , tak jsem tu . Nakonec jsem byla u kámošky až do včera . Bylo to tam úžasný , a hlavně . Já jsem ta nejšťastnější , nějak tak to vyšlo . A já jsem zadaná . No , to tu nebudem probírat , jsem šťastná , noaco ? Moji radost mi nikdo nevezme . Chá chá . Jen mě zamrzela návštěvka , ale to je jedno . Stejnak vás mám hrozně ráda . A neopustím vás . Jinak 4.3. ( sem měla blog 2.měsíce ) Tyjo , zázrak . Muj rekord , vždycky sem blog měla tejden + /- . Na tadytom chci bejt co nejdíl , a to sváma ! Tady vás snad neopustím , a když jo . Tak vám dám vědět , ale uvidíme . Hrozně sem si oblíbyla jednu až dvě písničky . No možná víc , pokud bude čas , dám je na konci článku ( pod perex ) se pak podívejte , poslouchám je skoro nejvíc . Jakože skoro furt , zrovna teď poslouchám tu první . Opravdu jsem se tolik naštvala , jako ono je tak krásně , budiž jsme se včera neopalovali ( :D :D ) . A ono dneska začne sněžit ? Brr , to je moc todle . Si to počasí už dělá prdel fakt . Ne nechci bejt sprostá , ale tak . Ono to přijde . Snad bude zase hezky . Ale ten sníh , brr , ať jde pryyč . Někam hodně daleko , pryč od nás . Ať už je léto , já už chci teplo ! T E P L O ! ♥ ( :D ) . Ty kdo mají prázdniny , jak si užíváte ? Já super , a zejtra jedu zase nejspíš ke kámošce , yea . Taky máte ten novej facebook že vám tam jdou otevřít chatový okýnka najednou ? Jakože jsou otevřený , no prostě máte otevřeno třeba 5 oken , a všechny jsou otevřené , to je na prd . Pak se nevyznám zda mi někdo napsal , ale tak můžu si to zase minimalizovat že , ale jinak vpohodě . No , jinak jak se máte ? Co blog ? . Já doufám že sem ještě někdo chodí , a budu zase nabírat nové a nové návštěvníky . A já si sama budu hledat oblíbené blogy , který si mě třeba taky zapíšou , uvidíme . Nemám nejdokonalejší blog , ale není nejhorší ne ? Design se mi hrozně moc líbí , ale tak vpohodě .
Tumblr_m0kcbzdmb81rqbnt0o1_500_large
^^ Štýl , supermán . ♥

My Diary 4.3.2012

4. března 2012 v 21:50 | M. |  Deníček

My Diary 4.3.2012 - Když je někdo nejvíc šťastnej , nikdo mu to nevezme .

Ahoooooooooooj , jsem nejšťastnější holka pod sluncem , fakt že jo ! Nebo spíš zejtra budu , aa , já se potentuju . Sakra , doufám že nespim , nezdá se mi to , ne nezdá šťípla jsem se , a jsem vzhůru . To fakt není možný , sakra , já sem tak šťastná . Ale to zatim neřešte , všechno vyvrcholí ( začne ) teprve zítra , já se nemůžu dočkat . Zejtra jedu ke kámošce , a spím u ní . Do úterka , jo jo . Máme prázdniny . Ale zejtra jdu snim ven , a uplně aa . Možná budu zadanná no , tak vám to tu napíšu , ale psst ! ( :D ) . Nechci psát deníčky moc , protože nevim co psát . Nejspíš mám rozbitej ntb , sám se vypíná , ale tak je to prej s přehřívání , ale todle jako nemusí dělat , když sem třeba na pc celej den , a nikdy mi to nedělal , je to asi měsíc co mi to začal dělat . Ale vpohodě , kámoška má stejnej ntb , a dělá jí to taky . Takže dobré , jsem na maminky ntb , aspoň vidim jak je na mě hodná , juhuu . Tak my máme 3 ntb , a jeden stolní , ale to vás tu nezajmá , jo a ještě netbook . Ale né , nechlubím se , jen aby ste si nemysleli , že bych se sem nedostala . Já vás tu budu otravovat pořád , jinak mám novej design , a hrozně moc se mi líbí , dělala ho slečna LadyDariel . Děkuju ti moc , je úžasnej , jako ty ! . Hrozně moc se mi líbí , a jinak fotky na designu , jsou z dneška . A to stim pejskem , to je s Jessinkou , miluju jí :* .
Dneska k tomudle nebudu přidávat žádnou fotku , jakože k . . Tomudle článku , protože jsem na mamky ntb , protože ten muj zlobí , a já se bojim že kdybych psala článek , tak by se najednou sám vyp , proto to píšu z tohodle , tak proto .
Tak se mějte , návštěvníci moji , sice jsem vás hodně stratila , za tu dobu co jsem tu nebyla . Ale tak co .
Ahoj , mějte se :') .

Fotografie - adminka 002 .

4. března 2012 v 15:19 | M. |  Fotografie
Když se ' slečna ' M. v neděli totálně nudí .
Báf , mě se ta fotka docela líbí , teď se mi líběj moje oči O.o . . Ale vám se líbit nemusím , každýho názor , je každýho názor . Přeji krásnou neděli , užijte si jí naplno , a teď se budu smát já vám , no i ostatní co maj prázky , protože já zejtra do školy nejdu , jsou prázky . Chá chá . Kdo má ještě prázky ? . Zejtra tu asi nebudu , jedu ke kámošce , a bude to nejdokonalejší den , doufám . Pak napíšu proč . Báj . ^^

Fotografie - adminka 001 .

2. března 2012 v 22:10 | M. |  Fotografie
Čumim jak . . ( :D ) . Nevim co , ale deníček nebude , nechce se mi , a psát ho asi už moc nebudu , budou jiné články . Jen aby ste věděli že sem tady ,a jsem nejšťastnější , nikdy šťastná sem takhle asi nebyla . Tak báj .