Únor 2012

My Diary 28.2.2012

28. února 2012 v 19:19 | M. |  Deníček
Ahoj , jen sem vám chtěla říct , že teď sem moc nebudu psát , spíš né deníčky . Mám taky svůj reálný život . Ale tak vy pro mě taky něco znamenáte , snažím se aspoň každý den komentovat oblíbené blogy , a zapisovat se do kontrol ( :X ) . Ale tak co , že . Stíhám to , docela , já už chci pátek a pak tejden prázdniny , nejvíc se těšim . Už aby to bylo tyjo , voprůz . To bude zas úkolů , hehe . Už máme jistej referát , ou shit . Ale tak s Aj , no . . Super ( :D ) . Já se dneska docela nudim , no docela . Udělala sem pro vás fotku , ale je trapná a divná . Takže to neřešte . Až todle dopíšu tak si půjdu dát vanu , todle nebude nějak extra , a snažím se to psát rychle , ikdyž tu sou překlepy tak to musím opravovat , pokud tu bude něakej překlep , neřešte ( :D ) . Snad je to mojé věc , ale chci aby tu nebyli chyby , ale co . Chybyčka se vloudí . Dneska jako námko docela ušlo , jela sem domu až ve 16:00 a ještě tam přijela ségra , óó paní řidička ! :D . Dělá řidičák na motorku , no . Dneska tam byla už asi po . . Nevím , já jí to nepočítám . Dneska sem si koupila toffiee♥ Mmm(ňám) ( :D ) .
Zejtra bude docela pohoda den , jakože budu mít lehkou tašku ( :'D ) . Nejlehčí je vždy v Pondělí a Pátek . Nejtěžší Úterý ! A pak ještě čtvrtek a trochu středa . Ale středa už moc ne . Jakože nenosim všechno učení , protože bych křupla ( :D ) . A ve skříňce si to nechávat nebudu , když se někdy potřebuju učit , zejtra dostanem známky z AJ , ježiš . Já se bojim se slovíček , s jedný lekce budu mít tak za 1 nebo za 2 . A z tý druhý se bojim , chtěla bych mít aspoň 3 ( :D :X ) .
No já už ani nevim co psát , tak se mějte . Na závěr ta fotka . . . Báf , nelekni se . Pozor ať neoslepnete , takový menší upozornění .
( I love blogging and you ! ) v srdíčku je ( you , he , blog . . ) Bye! :DD . . .
M. :-* :D:)
To je to co tam je částečně napsaný , nepočítám tam smajlíky . Tech je tam víc , ale to neřešte , vypadám tam divně , a mám nové prstýnky . . ( :D ) ^^
Tak ahoj))♥
( možná zítra neslibuju . . ! )

My Diary 25.2.2012

25. února 2012 v 13:19 | M. |  Deníček
Ahooj , omlouvat se vám teda nebudu , protože blog je zábava . Jasně možná sem zase přišla trošku o návtěvníky ale myslím si že to zase naberu :) . Takže se nechci omlouvat . Vím že sem nepřidávala , ale nechtělo se mi . Celý týden jako každej jinej , akorát Středa a Čtvrtek se totálně vydařil . Ze středy na čtvrtek sem spala u kámošky , a pak sní šla do školy . Ve středu sme byli venku , s jedním no . Klukem , a . . Aaaaa . Já se pose*u , prostě se stalo to co sem vůbec nečekala .
Dneska spim asi u babči , s bratránkem . Ou shit , nebo uvidim . Ještě nevim , jinak znáte pití . . Rajec -> tajemství stromů ( bříza ) ? Mňám , to mi jako dost chutná ( :D ) . No , a spím u babči s bratránkem protože je u nás na vesnici ples , a jde tam strejda a teta , a moje mamka s tátou a ségrou , já bych doma byla , ale prostě . Nechci bejt snim sama doma , tak pujdem k babičce . No to je jedno , chyběli ste mi , jsem ráda , a dneska pokud až pujdu pak k babičce , tak udělám další hodnocení , pokud to vyjde , a nebude na ntb u babči někdo jinej , já si tam ntb vezmu , ale nemá wifinu , víte jak .
Jinak já nejsem normální , si pujčim knížku z knihovny , a jen mi tu leží , jen sem do ní nakoukla , a přečetla první kapitolu , no . To přečtu , heej . Já sem narazila na pár blogů , které vlastní holčiny , které znám osobně , zrovna v knihovně sem viděla , ale jako . To je hustý ( :D :D ) . Né kecám , zvykla jsem si na slovo ' né kecám ' takže se to tu bude možná objevovat častěji . Haha . Dneska poslouchám tolik písničeek , takových záložek tady , asi 10 záložek . No , to je jedno . Som čarovná ^^♥) . Nuda co ? Achjo , já se tu snad unudim , nevim co psát . A je to divný , tehle deníček je zas o ničem . No nic . Tak se mějte .
^^ Ouu ♥)
Čáu)) .

My Diary 19.2.2012

19. února 2012 v 21:19 | M. |  Deníček

My Diary 19.2.2012 - Probuďte mě . !

Ahoj , ahoj , ahoj . Jak se máte ? Já mám dneska dvě nálady , přepřepřevýbornou , a na nic . Ta přepřepřevýborná nálada souvisí s nadpisem , lidi ? Probuďte mě . ! To není možný , podívejte se na tu návštěvku , podívejte se na komentáře , no já se definitivně musím probudit , já asi spim , a tehle článek píšu . . Ze snu :'D . Štípněte mě , bouchněte mě , kousněte mě . Cokoliv , jestli tohle není sen . Protože jsem na sebe hrdá , sice jsem toho dneska přidala víc , ale stejně . Ou bože , já jsem tak ráda , jupí , jupí , jupí , jupí . Doufám že si tu udržím stálé návtěvníky ')) . Snad jo . Doufám . Protože jsem za vás hroooozně , hrozně , hrozně . . Ani nevíte jak hrozně ráda! ♥) . . A proč mám druhou náladu ' na nic ' ? . Protože mě dneska začalo bolet celý chodidlo , nejvíc kolem palce , a nemůžu stim hejbat , natož chodit , chodim jak mutant :'D . Myslím že to mám z florbalu . Nevím to jistě , ale asi jo . Tak to mám v obvazu , a snažím se na to nechodit , ale tudíž se snažim stim hejbat , ať zejtra chodím normálně ve škole ( asi to nepůjde , ale což ) . Jinak jak ste mohly vidět , založila jsem hodnocení blogů , fuuuuuuuu . Je vás fakt moc , ale já jsem jen ráda ')) . Dneska dohromady 54 komentů , dohromady . Možná že ještě nějaký přibidou , a já budu jen ráda . Juchů , jsem tak ráda , protože tohodle jsem nikdy nedosáhla , tohle je můj nejnejnejnejúspěšnější blog , a nejlepší . Jsem za vás ráda , že už tu mám nějaké stálé návtěvníky , ale také vás můžu získat , no . Postupem času , jinak dneska jsem ani nikde nebyla , s tou nohou . . To je fušká . Tak jsem se věnovala blogu . Myslím že je to vidět . Heč .Nemyslete si že se tu nějak chlubím , jo vím že chlubím . Ale já musím ! ( :D ) To jinak nejde , vždyť já jsem nejšťastnější člověk pod sluncem ( :D :D :D ) . Jo jasně , kvůli blogu . Zas přeháním , ale jsem fakt ráda .Ale to všechno hlavně . . Kvůli vám ! Ani nevím jak vám poděkovat .Děkuju , děkuju , děkuju , děkuju , děkuju . A tisíckrát děkuju , děkuju . ! :D .Tak se mějte , .
P.S. Mám tu nejlepší BFF , vždy stojí při mě . . Podrží mě . . A je to nejlepší slečna na světě , je krásná . . A moje , ani se mi jí nezkoušej ukrást :* Já jí totiž nikomu nikdy nedám . . yeah , je moje . . Zejtra se těším na ní , až jí obejmu . . ♥
^^ Nevím čím mě to zaujmulo , ale je to pro mě zvláštní .
Báj ^^
TOPlist <- Koukejte na tu nádhernou návštěvnost!♥

Hodnocení 0.1

19. února 2012 v 18:46 | M. |  Blog
1.
Přezdívka ~ Miška*
O čem je blog ~ o Brunovi Marsovi
Jak dlouho existuje ~ 1 rok, aj pár dní :)
Hodnocení:
První dojem ~ docela pěkný blog ~ 9/10
Vzhled / design ~ pěkný , úžasné barvy ~ 10/10
Návštěvnost ~ dokonalá ~ 10/10
Menu ~ přehledné ~ 10/10
Články ~ pěkné , hezky se čtou ~ 10/10
Celkový počet bodů: 49/50
--------------------------------------------------------------------------

Hodnotím blogy ;)) .

19. února 2012 v 17:29 | M. |  Blog
Rozhodla jsem se , že budu hodnotit blogy . Chceš tedy ohodnotit blog ? Neváhej a zapiš se ;) .

Do komentářů napiš:
~ Přezdívka *
~ Blog *
~ O čem je tvůj blog ?
~ Jak dlouho máš blog ? *
( položky označené " * " je nutno vyplnit )

Já hodnotím:
~ První dojem
~ Vzhled / design
~ Návštěvnost
~ Menu
~ Články
Hodnotím 5 věcí , takže celkový počet bodů je 50 .

Majk Spirit - Som aky som♥

19. února 2012 v 14:39 | M. |  Koš
♪♫
Pokud se vám nelíbí , tak to je váš problém , ale mě se líbí , a docela hodně . Spiriit , bejbe:* ! ♥


Inspirace 0.11

19. února 2012 v 12:49 | M. |  Koš
Ahooj :D .
Ty očká , vlasý :D♥

Inspirace 0.10

18. února 2012 v 23:50 | M. |  Koš
Ta barva se mi nehorázně líbí , luxusní . ♥

My Diary 18.2.2012

18. února 2012 v 22:19 | M. |  Deníček

My Diary 18.2.2012 - Že by konečně? . .

Ahooj . ahoj . ahoj . ahooj . Jak se máte ? Já se mám úžasně . . Souvisí to s nadpisem . "Že by konečně? . . " Jooo , asi jo . Já sem tak ráda , i Bffka říkala že je to dobře , jupí . Když píšu tedle článek , tak mi totálně je*e ( :D:D ) . Nemůžu za to , to samo . . To já ne ! Kecám , můžu za to asi já , nebo nevim . No a co ste dneska dělaly? Já jsem jakože tak trochu nemocná , tak ležim , a ležim . A porád piju čaj , a je mi z toho totálně hyc . Tak jsem si nachvilku otevřela okno , a je tu tak trochu zas akorát . Stejně je mi furt vedro , no . Dneska asi nebude tak dlouhej deníček , uvidíme . uvidíme . uvidíme . To je jak když se zaseknu , ale opravdu to tak bude . Protože nejsem normální , né dělám si srandu , jsem normální . No ikdyž jak kdy . Teď mi hrabe . Docela dost . Řvu/zpívám si tu na celou ulici ( :D :D ) . Konečně , konečně , konečně ! Yes , přesně tak . Konečně se mi ulevilo , jak když mi spad kámen ze srdíčka . Připadá mi to tak . Sì, sì, sì ( nebo jak se to píše , u č í m se Italsky . ) Tak trochu , mám totiž příbuzné v Itálii , tetu , sestřenky , bratránka , strejdu . . A ták , jen teta a sestřenka ( jedna ) je Češka , jinak to sou Italové . Poslouchám písničky . . Teď jednu slovenskou . Chcem počuť tvoj hlas ♪♫ .
Tehle článek , nebude normální , protože mi hrabe , a dost . Tak to neřešte , a nebo komu se to kdyžtak nelíbí , tak to číst nemusíte , nikdo vás nenutí . Nikdo . nikdo . nikdo vás nenutí . Ani já , ani moji čtenáři . Jestli nějaké mám . Myslím že ano , a snad jo . Píšu kraviny co ? Totální kraviny . Teď přidám ještě dolu nějaké obrázky z fb , jen jeden maximálně dva .

Inspirace 0.9

18. února 2012 v 17:09 | M. |  Koš
Docela pěkné ^^ .