Leden 2012

Inspirace 0.2

31. ledna 2012 v 16:00 | M. |  Koš

PŘEDNASTAVENO

To je krásný, ten pokoj . . Omm , ty plakáty♥ Ani nevím v čem to má inspirovat, ale je to zajímavé .

Inspirace 0.1

30. ledna 2012 v 16:00 | M. |  Koš

PŘEDNASTAVENO

Wááu, takový bych chtěla♥. Takový má ségra, akorát bez toho potisku a je to česky.

My Diary 29.1.2012

29. ledna 2012 v 15:29 | M. |  Deníček
Ahoj. Dneska píšu zase dříve, myslím že je to tak lepší. Dneska už jsem byla venku s mojí fenkou, byli jsme na ledě, a klouzaly se, ona se trošku bála, protože to křupalo. Jakože něco křehčí, pak už né, pak jsme šly na to hodně zamrzlé. Pak jsme se honily na hřišti, prostě miluju svého psa . Je to zlatý retrívr kdyžtak , ale to vás asi nezajímá . Zejtra už zas do školy, prosím ne , já nechci (:D). Zase jsem podělala nějaké testy, a na vízo se už vůbec netěším , budu mít blbé , snad si to opravím , do příštího víza, přeci je tohle jen pololetní. Fuck school.
Yeah, dobrý tričko ♥

Tumblr.com

28. ledna 2012 v 21:20 | M. |  Blog
Ahoj, založila jsem si www.tumblr.com tak jsem si řekla že vám tu o něm napíšu krátkej článek. Je to vlastně takovej blog, ale pro lidi co mluví anglicky(:D). No, docela mi to tam vyhovuje, je to dobré. Mám tam svojí fotku (viz. na konci článku). Mám tam o sobě menší popis, mám tam jeden status či něco. Pár obrázků a k tomu popis, no doporučuji, a až si ho založíte, nebo ho máte(?). Tak si mě klidně přidejte. Samozřejmě musíte umět aspoň trochu anglicky. Aby jste tam uměly přečíst aspoň základy. Já umím, samozřejmě jsem v 6. třídě, takže umím anglicky, neboli se učím angličtinu ve škole, od 4.té třídy. No, ale z5 k tumblru, kdyby měl někdo nějakej problém, a nevěděl si rady napište na m-life@email.cz ráda pomůžu, tak jo. Říkala jsem že bude krátký článek, tak ahooj.
Tady ta fotka, co mám na tumblru:

My Diary 28.1.2012

28. ledna 2012 v 15:30 | M. |  Deníček
Ahoj.
Dnes jsem se rozhodla napsat článek trochu dříve, protože pak to budu oddalovat, a nevím jestli bych článek nenapsala.
Dneska se ještě nic zvláštního nestalo, vstávala jsem asi v 10. Potom jsem šla dolu, oblékla jsem se. Potom koukala na tv, a potom byl oběd. Teď jsem se tak trochu učila zase grafiku v photoshopu. Už chci umět designy(já umím, ale obyčejné a v photofiltre) Chci se naučit v ps. Já myslím že to dokážu, ale budu muset přidat, a prostě. Dneska se mám divně, ale já vím že se to zlepší, určitě. Teď vám tu přidám jeden obrázek, ale ještě před tím vám řeknu, že se skouším zlepšovat v psaní lepších článků, to znamená: míň smajlíků, pokus psát bez chyb atd...
Snad to dokážu. Tak tady ten obrázek:
i love it when i hear lyrics that totally apply to my current situation
=
Miluju, když slyším slova, která naprosto platí pro mou současnou situaci

Úplně přesné, tedy souhlasím. Dneska přidám ještě asi něco, nějaké obrázky, či inspiraci. Ještě uvidím, co by ste tu dneska chtěli? Nebo já nevím, já vím že je to můj blog, ale vím že samy máte asi problémy co přidávat? No to je jedno, třeba někdo budě vědět. Tak se smějte. Čáu^.

My Diary 27.1.2012.

27. ledna 2012 v 20:49 | M. |  Deníček
Ahooj. Dlouho to nebyl deníček, a kvůli tomu že mám docela dost zájemců o rozhovor, jé. Děkuju váám, moc děkuju.
Nečekala jsem že vás bude tolik, ani nevíte jak jsem ráda. Nejlepší den ve škole dneska, 8smé a 9té třídy jeli buď do baznénu nebo na lyže. Bylo to tam takové smutné bez nich, ale první hodina:
Fyzika - normální hodina.
Přírodopis - počítače.
Zeměpis - celou hodinu test.
Matika - celou hodinu test.

Pak jsme měli mít dvě hodiny tělocviku, odpadli, sakra! Ou. No, ale byla sranda, měli jsme místo toho dvě volné hodiny, první hodinu jsme koukaly na film s paní učitelkou, na Stebou mě baví svět (:D). Druhou hodinu jsme si kreslili, četli, a mohly jsme používat i mobily! Wohoo. Škoda že sem si ty sluchátka nechala doma. Ale to je detail. Zamilovala jsem si Reaga( a jeho písničky :D) Ochh, mám ho na plošé':P. Je mi jedno jaký na to máte názor, krásně zpívá apod. ňuňu.
Já nevím co psát, tak zejtra. Čůs'. Héj, možná ještě přidám něco dneska, asi budu ponocovat,,.
Tak nějak mi to přijde, že to jsou holky?:D Jen mi to tak přijde, neberte mě hned za slovo ;).)

Rozhovor 0.3

27. ledna 2012 v 18:19 | M. |  Blog
Máme tu rozhovor č.3


Rozhovor 0.2

26. ledna 2012 v 19:19 | M. |  Blog
Máme tu rozhovor č.2

Rozhovor 0.1

26. ledna 2012 v 15:50 | M. |  Blog
Ahoj, rozhodla sem se že budu dělat rozhovory, kdo bude mít zájem též o rozhovor napište mi na m-life@email.cz ráda s vámi udělám rozhovor.

My Diary 25.1.2012

25. ledna 2012 v 17:50 | M. |  Deníček
Ahoj. Jak se máte? Já možná pořád stejně, možná se zítra budu mít lépe. Mám rýmu, a jsem tak trochu nastydlá, o víkendu to vyležím. Jo, chtěla jsem vám tu něco napsat :D. V pondělí jsme psali test, a normálně jsem se na něj učila, a tam bylo skoro něco jiného než to co sme se měli učit, jo. Super, nechci tu známku s toho ani vidět :D. Uplně tohle sedí: ŠKOLA
-Ve třídě : 1 +1 = 2
-V úkolu : 1 + 2 + 1 = 4
-V testu : Jakub měl 4 pomaranče, jeden dal Monice a dva Pavlovi. Vypočítejte hmotnost slunce.. :D:D
Ale fakt!:D Někde to tak je, zejtra píšeme z dějepisu, takže se na to půjdu mrknout.
Pak musím udělat referát na hudebku, se mi teda hrozně chce :D. Ale tak fajn :). Udělám to přez pc, a pak vytisknu ;).
Teď jsem byla venku z hafanem, pěkně jsme se prošli :). Čtenáři moji, co byste řekly.. Na to že bych konečně nepřidávala jen deníček? Teda jak bude čas! ;). Co by ste chtěly přidávat? ;). Pokud nenapíšete nevadí, něco snad vymyslím, no a teď nevím co vám víc psát, o škole bylo nahoře. Konečně budu moct jít na ten referát, abych to stihla :D. Jako tenhle článek sem začala psát v 16:00 asi :D. A pak sem šla ze psem no). Tak já budu končit :D. Jakože se uvidíme, no jako. Jak bych to napsala :'D. U dalšího článku, ták jo.